Domů / Vánoce / Kosmetika

KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK NOČNÍ REGENERACE, PERLE 28 ks + SÉRUM 50 ml

Kód: KRF683470 EAN: 8050519683470
Koncentrovaná receptura účinných látek
Dostupnost: Skladem!
40% 40 %
Cena před slevou: 2.999 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Cena bez DPH: 1.487 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1.799 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 1.799 Kč s DPH/ks)
 
KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK NOČNÍ REGENERACE, PERLE 28 ks + SÉRUM 50 ml

NOČNÍ REGENERAČNÍ PERLE 28 ks   
Noční regenerační perle pečují o pokožku během nočního odpočinku, snižují známky únavy a dodávají obličeji jas. Intenzivní a koncentrovaná receptura s jemnou a hedvábnou texturou je obsažena v perličkách s jednou dávkou, které zachovávají čistotu účinných látek. Vzácný olej z kamélie z ostrova Jeju, s účinkem proti tvorbě vrásek a exkluzivní komplex Chrono Age Complex, který podporuje regulaci cirkadiánního cyklu spánku a bdění, působí synergicky, aby obnovil tón, elasticitu a jas pleti.


POUŽITÍ: Odlomte obal ve tvaru perly otáčením konce tobolky a nalijte obsah na dlaň. Aplikujte produkt večer na dokonale vyčištěnou pleť a krk kruhovými pohyby a provádějte příjemnou masáž.
 

NOČNÍ REGENERAČNÍ SÉRUM 50 ml
Intenzivní regenerační sérum pro obnovení pokožky v noci. Kyselina mandlová má účinně posiluje pokožku a exkluzivní komplex Chrono Age Complex, podporuje regulaci cirkadiánního cyklu spánku a bdění, působí synergicky, aby obnovil tón, elasticitu a jas pleti.

POUŽITÍ: Naneste večer na vyčištěnou a suchou pleť. Sérum může být aplikováno samostatně nebo před aplikací KORFF nočních regeneračních perel.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail