Domů / Značky / Korff / dárkové balení

KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK 3D SCULPT - KRÉM 50 ml, LIP TREATMENT 15 ml

Kód: KRF683654 EAN: 8050519683654
Zpevňující péče s niacinem
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 1.487 Kč bez DPH
Cena s DPH: 1.799 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 1.799 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK 3D SCULPT - KRÉM 50 ml, LIP TREATMENT 15 ml

KORFF 3D SCULPT KRÉM NA PLEŤ A KRK 50ml
Krém na pleť a krk s komplexem 3D Sculpt a vitamínem PP tonizuje tkáně a regeneruje pokožku, tvaruje a zvedá kontury obličeje a zpevňuje krk. Pokožka získá hladký a tonizovaný vzhled a redukuje vrásky.

Použití: Naneste ráno po důkladném vyčištění a vysušení pokožky a rozetřete krém na nejvíce ochablé oblasti: krk a obličej. Pouze pro vnější použití. V případě, že se dostane produkt do očí, opláchněte je vodou. Nenechávejte zavřený produkt na přímém slunci.

KORFF 3D SCULPT PÉČE O RTY 15ml
Ošetření rtů komplexem 3D Sculpt, vitamínem PP a extraktem ze zázvoru vyplňuje mikro-vrásky, vyhlazuje pokožku a tvaruje kontury rtů, čímž vytváří efekt přirozeně plných rtů. Je vhodný také pro použití na nosoretní rýhy.

Použití: Naneste produkt na rty, kontury rtů a nosoretní rýhy pomocí aplikátoru dodaného v balení. Masírujte pomocí kovové kuličky, dokud se produkt úplně nevstřebá. Nanášejte ráno a večer. Pouze pro vnější použití.
V závislosti na individuální citlivosti může při aplikaci dojít k pocitu brnění. Je to způsobeno specifickou aktivitou složek v přípravku, pocit odezní zhruba za 30 minut. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě, že se vám dostane produkt do očí, opláchněte je vodou. Skladujte uzavřené a chraňte před teplem.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail