Domů / Novinky / Zatočte s jarní únavou!
Odběr novinek

Zatočte s jarní únavou!

Zatočte s jarní únavou! - KupKosmetiku.cz    Vaše lepší já. Aneb Better You…

Venku konečně vysvitlo sluníčko, dny se prodlužují a my vytahujeme kola, brusle a začínáme plánovat výlety do přírody. Na jaro se prostě těší i ten nejzarytější milovník zimních radovánek. Z prvního nadšení ale až 75 % z nás přechází do jarní únavy – jsme bez energie, se setměním začínáme klimbat a někdy prostě ani nemáme na nic chuť. Nejčastější příčina tkví v tom, že tělo během zimy vynakládalo mnoho energie na boj s chladným počasím, zimními virózami nebo třeba těžšími jídly. Nyní nám dává na jevo, že potřebuje restart. Ten mu můžete dopřát, pokud se budete držet několika osvědčených rad!

1.Relax nad zlato

Pokud se tělo hlásí o odpočinek, je nejlepší mu ho jednoduše dopřát a za každou cenu se nepřepínat. Po sportu je také důležité dopřát si relax třeba ve formě horké vany. A nezapomínejte také na zdravý spánek. Každý den spěte opravu 8 hodin a nepodceňujte radu, že nejzdravější je chodit spát a ráno vstávat vždy ve stejnou dobu. Odměnou vám bude pocit dostatečné odpočatosti a energie, kterou můžete využít na všechny oblíbené jarní aktivity.

2. Detox je základ

Pro naše předky byl začátek roku ve znamení půstu. A měli k tomu dobrý důvod! Pokud si dopřejete detox, nastartujete tím svůj metabolismus a ztracená energie se vám znovu navrátí!

3. Zpět do formy

Ať se snažíme, jak chceme, člověk prostě přes zimu zleniví. Není proto divu, že ochablé svaly vítají začátek outdoorové sezóny s lehkou nevolí. Nejlepší je ale se překonat a běhání či jízdu na kole stále znovu neodkládat. Sami uvidíte, že se na čerstvém vzduchu do formy zase rychle dostanete.

4. „Béčko“

Únavu může způsobovat také nedostatek některých látek v těle. S mentální únavou můžete zatočit díky vitamínu B1, kterému se přezdívá „obalovač nervů“, protože příznivě působí na nervový systém. Klíčem k jeho dostatečnému příjmu je přirozená pestrá strava. Najdete ho totiž například v celozrnných obilovinách, ořeších a semínkách, květáku, chřestu i mléčných výrobcích.

5. Magnezium

Pokud se chystáte na zahájení sportovní sezóny, určitě vám pomůže doplnění hořčíku. Magnezium neboli hořčík je důležitý pro naše fyzické i mentální zdraví, jeho nedostatek bychom tak opravdu neměli podceňovat, a to především pokud víme, že se často stresujeme. Může se to totiž projevit na zvýšené únavě, nervozitě i problému dostat se znovu do formy.

6. Hlavně magnezium

Dobrou zprávou je, že magnesium lze jednoduše doplnit v několika různých formách. Stačí si tak vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Značka Betteryou má širokou nabídku produktů, které vám pomůže hořčík rychle doplnit. Mezi nejoblíbenější patří magnéziové vločky do koupele z moře Zechstein, které napomáhají k relaxaci a zklidňují unavené a bolavé svaly. Pro relax po sportu jsou naprosto ideální!

7. Ten pravý musí být váš

Mezi jednu z nejjednodušších metod doplňování hořčíku patří tělové spreje. My doporučujeme magnesiový tělový sprej sensitive Better You, který podporuje přirozenou regeneraci svalů, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a podporuje a napomáhá vstřebávání vápníku. Zároveň je velmi šetrný k pokožce. Sáhnout můžete ale také po magnéziovém tělovém mléce Better You, které pomáhá doplnit hořčík i naší pokožce. Ta je díky tomu pružnější pokožky, hydratovanější a zdravější. Nic víc si při nadcházející sezóně kraťasů, tílek a plavek ani nelze přát!

Při výběru toho, co vám bude nejlépe vyhovovat je důležité vědět, že ať už sáhnete po kterémkoli produktu značky Better You, můžete se těšit na více energie a chuti nejen do sportování! Tak který bude ten pravý?

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail