Domů / Novinky / Velký letní výprodej
Výrobci
Odběr novinek

Velký letní výprodej

Velký letní výprodej  - KupKosmetiku.cz    V pátek 21. 6. od 12.00 do 17.00 hodin proběhne v našem pražském kamenném obchodě v Modřanech tradiční letní výprodejová akce, kde můžete nakoupit tělovou i dekorativní kosmetiku se slevou až 70 %. Dorazíte?

Pokud ano, čeká na Vás spousta dekorativní kosmetiky od oblíbených značek Essence a Catrice. Haldám „dekorativky“ budou v rámci výprodeje zdatně sekundovat i osvědčené značky tělové i pleťové péče jako Lirene a tetesept. Zářivý úsměv filmové hvězdy si pro změnu můžete pojistit díky přípravkům pro domácí bělení zubů značky iWhite. A dokonalý účes i pro ty, které nestíhají, spolehlivě zaručí suché šampony Batiste. Samozřejmě na Vás čeká spousta dalších a dalších produktů a značek - jejich přehled najdete na našem e-shopu.


Pokud jste připravení udělat si menší odbočku z centra za extrémně výhodným nákupem v kamenném obchodě Kupkosmetiku připomínáme adresu – Pod Belárií 784/2, Praha 4, Modřany. Pokud se chystáte využít k dopravě MHD, nejlépe se k nám dostanete tramvajemi č. 3 nebo 17. Vystoupíte z nich na zastávce Belárie a podchodem podejdete silnicí na druhou stranu. Obchod se nachází v přízemí bílého domku s nápisem „tubes“ a vchod je z malého parkoviště. Pozor, na místě lze platit pouze kartou.

Těšíme se na Vás!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail