Domů /

tetesept Hokuspokus koupelová sůl 45g

Kód: MET226714 EAN: 4008491226714
Malá vodní pohádka
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 62 Kč bez DPH
Cena s DPH: 75 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 75 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
tetesept Hokuspokus koupelová sůl 45g

Malá pohádka do vany – Malý žabák Frolumbus a čarodějka Nika spolu kouzlí: „Hokus pokus, simsaláda, ať je z vody čokoláda!“ „Teď já!“ volá Frolumbus. „Hokus pokus malování, ať vše hraje barvami!“ Zadařilo se a voda v kotli se rozzářila a mění barvu! Teď je na řadě zase Nika: „Čáry máry, ať světem zavládne vůně broskví nápadně!“ Vyzkoušejte to, cítíte také tu vůni?

Koupel pro děti - zdravá a barevná

tetesept barvu měnící sůl do koupele Hokuspokus obsahuje složení speciálně přizpůsobené citlivé dětské pokožce s makadamovým olejem a kakaovým máslem. Kouzelná koupel je zaručena díky změně barvy ze žluté na zelenou, díky ovocné vůni broskví a nově díky prskajícímu efektu.

  • Kožní kompatibilita je dermatologicky potvrzena.
  • Mírné mytí a vyživení pleti.
  • S potravinovými barvivy.
  • Pěna do koupele neškodí pokožce, vlasům ani vanám.
  • Pro děti od 3 let.

Návod k použití: Naplňte vanu teplou vodou, přidejte obsah sáčku pro změnu barvy a praskání a užijte si kouzelnou 10–20 minut trvající koupel při teplotě 35 až 38 °C dle vašeho uvážení. Nebarví pokožku ani vlasy. Zbytky produktu odstraňte z vany proudem horké vody. Zabraňte přímému kontaktu pěny s očima. Manipulujte s výrobkem do koupele pouze suchýma rukama a nepoužívejte jej nezředěný. Není vhodný ke konzumaci. Nepoužívejte na citlivé povrchy a předměty.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail