Domů / Tělo / Sprchové gely a mycí emulze / Sprchové gely

SANCTUARY SPA Sprchový gel - náhradní náplň SC, 500 ml

Kód: SPA000962 EAN: 5031550000962
Pro vyživenou a hydratovanou pokožku
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 202 Kč bez DPH
Cena s DPH: 245 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 245 Kč s DPH/ks)
 
SANCTUARY SPA Sprchový gel - náhradní náplň SC, 500 ml

Osvěžte svou pokožku sprchovým gelem s jojobovými kuličkami a s vůní jasmínu, grapefruitu a vanilky. Gel vytvoří jemnou pěnu, která zanechá pokožku vyčištěnou a vyživenou, zatímco jojobové kuličky se vpíjí do pokožky a poskytují hydratační zážitek ze sprchování.
Tento sáček je ekvivalentem 2 x 250 ml lahví Sanctuary Spa Sprchového gelu, takže můžete znovu použít svou stávající láhev Sanctuary a snížit množství plastového odpadu.

Obsahuje 92 % ingrediencí přírodního původu a je vhodný pro všechny typy pleti. Neobsahuje minerální oleje, což zajišťuje, že každá kapka oleje působí na obohacení a hydrataci pokožky (zatímco tradiční hydratační přípravky s minerálními oleji by jen seděly na povrchu). Vegan. Netestováno na zvířatech.

Použití: Odstraňte uzávěr z původní lahvičky. Otevřete náplň a nalijte tekutinu do lahvičky. Nasaďte víčko zpět do lahvičky a ponechte si náplň pro další doplnění. Vmasírujte na vlhkou pokožku a opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s mycí houbou. 

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail