Domů / Líčení

Ritex Kinderwunsch lubrikant CZ

Kód: R094146 EAN: 4001669094146
Unikátní lubrikační gel podporující přirozené otěhotnění. Bez konzervačních látek.
Produkt již není v prodeji
Ritex Kinderwunsch lubrikant CZUnikátní lubrikační gel podporující přirozené otěhotnění
Bez konzervačních látek
S pH totožným s pH vagíny v plodných dnech
Jednotlivě balené aplikátory (8x 4ml)

Mnoho párů se v dnešní době potýká s problémy spojenými s přirozeným otěhotněním. Není však všeobecně známo, že konvenční lubrikační gel samotnému otěhotnění brání.

Proto se společnost Ritex spojila s Centrem pro reproduktivní medicínu (Münster University Hospital – UKM) a společně vyvinuli Ritex Kinderwunsch lubrikant pro plánované otěhotnění. Výrobek byl podroben řadě klinických studií, kde se sledovaly různé aspekty napomáhající početí. Výsledky studií dokazují, že tento unikátní lubrikant podporuje optimální podmínky pro přirozené otěhotnění. Mezi jeho hlavní benefity jednoznačně patří úplná absence konzervačních látek. Lubrikační gel nemá vliv na pH spermií a naopak je navržen tak, aby jeho pH bylo totožné s pH vagíny v plodných dnech ženy. Ritex Kinderwunsch nevykazuje žádný osmotický tlak na spermie a nepoškozuje tak jejich buněčnou strukturu. Zároveň poskytuje dlouhodobou hydrataci a příjemný pocit při sexu.

Ritex Kinderwunch je k dostání v balení, které obsahuje 8 kusů jednotlivě balených aplikátorů pro snadnou aplikaci. Každý aplikátor obsahuje 4ml gelu, což je optimální množství pro jedno použití.

Ritex Kinderwunsch je jediný gel na vodní bázi, který podporuje plánované otěhotnění.
Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail