Domů / Novinky / Předvánoční výprodej je tu!
Výrobci
Odběr novinek

Předvánoční výprodej je tu!

Předvánoční výprodej je tu!  - KupKosmetiku.cz    V pátek 29. 11. 2019 od 12.00 do 17.00 hod proběhne v našem pražském kamenném obchodě v Modřanech tradiční adventní výprodejová akce, kde můžete nakoupit tělovou i dekorativní kosmetiku se slevou až 70%. Dorazíte?

Pokud ano, čeká na Vás spousta dekorativní kosmetiky od oblíbených značek essence a Catrice. Za příjemnou cenu tak můžete vyřešit nejen vánoční nadílku, ale ještě vám zbyde dost na to, abyste dopřáli radost i sami sobě. Haldám „dekorativky“ budou v rámci výprodeje zdatně sekundovat i osvědčené značky tělové a pleťové péče jako sebamed, Lirene a tetesept. Zářivý úsměv filmové hvězdy si pro změnu můžete pojistit díky přípravkům pro domácí bělení zubů značky iWhite. Pokud jste se už teď zapotili nervozitou z toho, zda na Vás vůbec něco zbyde máte zbytečné obavy. Zboží je dost a proti potu dostane prvních 65 zákaznic Sebamed Deo Spray Active. Samozřejmě na Vás čeká spousta dalších a dalších produktů a značek (pro maminky připomínáme zejména MAM) – jejich přehled ostatně najdete u nás na e-shopu.

Pokud jste připravení udělat si menší odbočku z centra za extrémně výhodným nákupem v kamenném obchodě Kupkosmetiku.cz připomínáme adresu – Pod Belárií 784/2, Praha 4, Modřany. Pokud se chystáte využít k dopravě MHD, nejlépe se k nám dostanete tramvajemi č. 3 nebo 17.  Vystoupíte z nich na zastávce Belárie a podchodem podejdete silnicí na druhou stranu. Obchod se nachází v přízemí bílého domku s nápisem „tubes“ a vchod je z malého parkoviště. Na místě lze platit hotově i kartou!

Těšíme se na Vás poslední listopadový pátek!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail