Domů / Novinky / Zdokonalte své líčení s Real Techniques
Odběr novinek

Zdokonalte své líčení s Real Techniques

Zdokonalte své líčení s Real Techniques  - KupKosmetiku.cz    Štětce Real Techniques si během své existence získaly přízeň profesionálů, influencerů i milovníků líčení. I v tomto případě platí - za vším hledej talent a píli.

Konkrétně mluvíme o píli sester Samanthy a Nicol Chapmanových, které vyrůstaly v anglickém městečku Norwich obklopené vášní pro líčení. Jejich teta byla uznávanou londýnskou vizážistkou, maminka pravidelně sledovala kosmetické trendy…Není divu, že obě slečny se nemusely příliš složitě zamýšlet nad nad svým profesním směřováním. Samantha i Nicol se postupně vypracovaly na uznávané vizážistky, hlavní zlom v jejich kariéře však nastal před deseti lety, když Sam nahrála na Youtube první video. Krátce poté se k ní připojila i Nic a kanál Pixiwoo, který má do dnešního dne téměř 2 200 000 odběratelů, byl na světě.

Myšlenka na vytvoření štětců Real Techniques se zrodila zhruba o dva roky později. Vzhledem k tomu, že jednou z nejdůležitějších věcí pro vytvoření dokonalého líčení jsou právě nástroje, které používáte, rozhodly se Sam a Nic vytvořit ty správné pomůcky přesně pro své sledující. V roce 2011 spatřily štětce Real Techniques světlo světa a rychle se staly oblíbenci žen po celém světě. A to nejen díky kvalitě štětců samotných, ale i díky kanálu Pixiwoo®, který fanoušky zásoboval spoustou tutoriálů, tipů a triků pro různorodá líčení.

Který je ten pravý?

Hledáte ideální způsob, jak vkročit do světa Real Techniques? Začněte s univerzální sadou pro každého Technique Essentials! V sadě naleznete podkladový štětec pro tekutý make-up i korektor, kulatý štětec na pudrové i krémové oční stíny a také multifunkční štětec - díky němu snadno nanesete nejen pudr, ale i tvářenku a bronzer. Všechny štětce zabalíte do praktického pouzdra, které je součástí balení.

Perfektně upravené obočí je nezbytností dnešní doby a to ať už krotíte hustý look jako Cara Delevingne nebo si musíte řidké obočí spíše zvýrazňovat. Real Techniques sada na obočí nabízí vše, co potřebujete: pinzetu a nůžky pro vytvarování obočí a zastřižení drobných chloupků, štětec a kartáček pro vyplnění a úpravu obočí a navíc i štětec pro nanesení korektoru nebo rozjasňovače do očního okolí. Pouzdro pro uschování štětců je už jen příjemným bonusem.

Značka Real Techniques se nyní prodává na mnoha evropských i zámořských trzích a má také svůj vlastní Youtube kanál. Real Techniques je nejrychleji rostoucí značka kosmetických štětců v Americe a také nejprodávanější značkou kosmetických štětců ve Velké Británii. Poznejte i vy #steteccislo1, který milují nejen blogerky, youtuberky a vizážisté po celém světě, ale i ženy, které se jednou za čas rády nalíčí na večírek nebo romantickou večeři. Real Techniques to je láska na celý život!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail