Domů / Novinky / Pečující Bi-Oil skvěle hydratuje a nemastí
Výrobci
Odběr novinek

Pečující Bi-Oil skvěle hydratuje a nemastí

Pečující Bi-Oil skvěle hydratuje a nemastí - KupKosmetiku.cz    Ověřeno zákaznicemi, ověnčeno certifikáty. Tyhle oleje jsou prokazatelně světové.

Vrásky, jizvy, strie, pigmentové skvrny, celulitida…. Naše pokožka je takový celoživotní deníček nás samých. Bohužel ženy, bez ohledu na věk, nestojí o to být čitelné na první dobrou. Chtějí být  -ehm- hratelné. O tom, jak naše pokožka vypadá, nerozhodují naštěstí jen geny (ano, všechno, co je špatně se dědí, včetně pomerančové kůže po mamince a játrových fleků po tatínkovi). Důležitou roli hraje i péče, kterou své pokožce věnujeme.

 

Ty jsi tak pěkná, pěkná, pěkná….

Vyživená, hydratovaná a na dotek hladká pokožka? Přátele: Kdo z vás to má? Najít kosmetiku, která odvede svou práci a navíc si s naší pletí a pokožkou „sedne“, to je někdy běh na dlouhou trať. Samozřejmě ale záleží na tom, co vlastně hledáte a řešíte a v jaké fázi svého života narazíte na vyhovující přípravek.V dospělosti jsem si malé balení Bi-Oilu zakoupila na nohy kvůli drobným jizvám a kvůli nedostatečné hydrataci a svědivosti. Všechny krémy a oleje, které jsem před tím použila byly buď moc mastné, nebo mi na moji citlivou kůži nedělaly dobře. Až Bi-Oil mě mých problémů zbavil,“ uvedla populární bloggerka Modrého koníka Rudoflenka. „Bi-Oil jsem začala používat i na obličej – pleť mám teď hladkou a vymizely i starší jizvičky po akné.“

Spokojenost s pečujícím olejem Bi-Oil je prokazatelně globální záležitost. Od svého uvedení na trh v roce 2002 získal 349 ocenění v oblasti péče o pokožku a stal se nejprodávanějším produktem na jizvy a strie ve 25 zemích. Funguje výborně i na stárnoucí a dehydrovanou pokožku, stejně jako na nestejné odstíny pokožky, které vzniknou např. po popáleninách.

 

Bi-Oil do každé koupelny

Testování pečujícího oleje Bi-Oil v České republice se - právě kvůli dobrým výsledkům v prevenci a boji se striemi - zpočátku soustředilo na nastávající maminky. Tělesné partie se jim rychle zvětšují a proto jsou k tvorbě strií nejnáchylnější. Další skupinou jsou pak lidé, kteří posilují nebo rychle přibírají na váze, a dospívající procházející prudkým růstem. Maminky, které si nechtějí pořídit strie coby trvalý suvenýr z těhotenských dob si příjemný pečující olejíček díky jeho vlastnostem i vůni většinou velmi oblíbí. Díky tomu, že funguje, nemastí a krásně se vstřebá, se tak stává trvalým obyvatelem jejich koupelnových poliček i po skončení těhotenství.

Testování výrobku se postupem času proto kvůli poptávce rozšířilo na celé rodinné klany. Bi-Oil vylepšoval dětem vzhled jizev a babičkám zase vrásek. “Byla trochu fuška donutit tchyni, aby se opravdu mazala 2x denně po dobu tří měsíců, ale i když to zpočátku občas flákala, výsledky ji přesvědčily. Její pleť byla viditelně lépe vyživená a vrásky ne tak hluboké. Další balení si koupila sama,“ směje se Jana Kapunová, kosmetička z Prahy 4. Bi-Oil testovala v rámci E-mimina.cz, nejoblíbenějšího portálu pro maminky a těhulky. Její „tchyně“ ocenila kromě efektu i aplikaci. „Prostě se namažu a je to. Žádné opičárny ve stylu ,zanechte kapky vody na pokožce a vetřete´ nejsou potřeba“, dodává vytížená babička šesti vnoučat. „Často pendluju mezi domácnostmi svých děti, protože hlídam vnoučata a vyhovuje mi, že si dám do kabelky jednu lahvičku na kompletní údržbu všeho. Mažu si olejíčkem obličej, tělo a v létě si ho vtírám i do vlasů. Zlepšil mi dokonce celulititdu,“ uzavírá s úsměven aktivní seniorka. 

Láska je

Obecně se ženy shodují na tom, že pokožka je po pravidelném používání Bi-Oilu hladší a pochvalují si, že krásně vonní a skvěle se vstřebává. „Je to díky tomu, že Bi-Oil obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin OilTM, díky které je olej lehký a nemastný. To zároveň umožňuje snazší vstřebávání výrobku a pomáhá zajistit cílové dodání klíčových složek: vitaminů A a E a přírodních rostlinných olejů z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku,“ uvádí Anna Kadečková, PR manažerka značky. Sama olej používá, protože jí dělá dobře na vysušenou pokožku. „Je super i po opalování nebo koupání. Mám ho ráda, protože je hypoalergenní a vyhovuje mojí citlivé pokožce i pleti,dodává pohledná světlovláska.

Můj brácha má prima bráchu  

Jediné co bylo pečujícímu přípravku Bi-Oil občas vytýkáno, byly minerální oleje v obsahu. Prostě trend je momentálně především v eco bio složení a některé, byť funkční látky, nejsou úplně v kurzu. Na základě podnětů od zákazníků byl proto vytvořen Pečující olej (přírodní) se 100% přírodním složením. Má stejný efekt jako oblíbená klasika, ale je totálně BIO. Každý tedy může vybrat dle svého gusta. Nyní dokonce za zvýhodněnou cenu.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail