Domů / Novinky / Nové, a ještě odvážnější trendy ze světa no.1 dekorativky?
Výrobci
Odběr novinek

Nové, a ještě odvážnější trendy ze světa no.1 dekorativky?

Nové, a ještě odvážnější trendy ze světa no.1 dekorativky?  - KupKosmetiku.cz    Jste připravená dodat ponuré sezóně barevný nádech a nechat se překvapit novými trendy ze světa značky Catrice?

IT'S NOT MAGIC. IT'S MAKE-UP

Tohle je nové motto, které si Catrice při vytváření dekorativní kosmetiky stanovila. Hlavní myšlenkou je, aby její produkty odrážely nejnovější trendy, jejich použití bylo co nejjednodušší a zároveň aby měly svou přidanou hodnotu. Mnoho novinek má tak například vyživující složky, které se postarají o vaši pleť, rty nebo dokonce i řasy!

A i když Catrice sice svým motem hlásá, že v jejích produktech není žádná magie, my nesouhlasíme! Naprosto jsme si totiž zamilovali nový přírůstek do řady lesků na rty Volumizing Extreme Lip Booster. Ten v sobě totiž kromě proslulého extra objemného finiše s plumping efektem ukrývá příchuť ginu s tonikem. Posuďte samy, zda existuje něco geniálnějšího než to, že si můžete chuť svého oblíbeného večerního drinku užívat i během dne. Pak už je jen na vás, zda někomu dáte ochutnat. Mrk.

Proč si komplikovat život?

Čím složitější svět je, tím více všechny toužíme po jednoduchosti. Dekorativka Catrice přichází s produkty, které jsou praktické, snadno se používají a přinášejí viditelné výsledky. Příkladem za všechny je jejich nová řasenka BOOST UP Volume & Lash Boost Mascara s měkkým kartáčkem, díky kterému je nanášení řasenky rychlé a zároveň jednoduché. Tahle řasenka navíc rozhodně není jen tak ledajakou řasenkou. Kromě okamžitého objemu se můžete těšit na delší řasy díky posilujícímu komplexu z meruňkových jader, který podporuje jejich růst.

A kromě řasenky nezapomeňte své oči zvýraznit také linkami, které se tuto sezóny hlásí o pozornost obzvlášť hlasitě! Pokud je vaší jedinou výmluvou, proč linky nenosíte, fakt, že v jejich nanášení nejste zrovna profík, můžeme vás uklidnit.  Voděodolná tužka na oči Kohl Kajal s měkkou texturou totiž umožňuje snadnou aplikaci i intenzivní finiš každého looku. Tak kdy jindy to zkusit, když ne teď?

Stejnou odpověď pak má Catrice i pro ty, které ještě nepropadly kouzlu výrazných rtů. Rtěnka Shine Bomb má totiž měkkou lehkou texturu, díky které klouže po rtech téměř sama. Zároveň je obohacena o kyselinu hyaluronovou, která rtům dodá dodatečný vyživující efekt.

Nový den, nový look

Někdy stačí změnit v líčení jediný detail a váš look bude znovu výjimečný. Značka Catrice proto přináší mnoho mimořádných barev, textur, poutavých detailů i nečekaných efektů, se kterými se vám váš make-up nikdy neokouká. Co třeba vyměnit matnou tvářenku za zářivě lesklou? Nová pudrová Tvářenka Air Blush Glow oživí i ten nejponurejší podzimní den a se svojí „airbrush“ texturou optimálně zvýrazní tváře a kontury a nezanechává přitom na tvářích nepřirozeně červenou.

A lze to samozřejmě udělat i opačně! Pokud jste si v létě zamilovala tvářenku s glow efektem, můžete nyní sáhnout po matné variantě Tvářence Ait Blush matt. Výsledek bude stejně překvapující.

Netroufáte si na výrazné líčení? Tak své okolí zaujměte nehty – třeba s Lakem na nehty Brave Metallic. Laky s dlouhotrvajícím metalickým krytím najdete v několika různých barvách, zatím co během týdne tak můžete zářit se světlými odstíny, na víkendové party všechny okouzlíte s třpytivě černou. Kromě metalických efektů si značka Catrice připravila navíc také několik trendy podzimních barev oblíbených Laků na nehty Iconails. Je libo raději sytou oranžovou nebo tmavě hnědou?

A největší událostí sezóny je rozhodně Paletka očních stínů PRO Desert Romance Slim, která se řadí mezi ostatní paletky oblíbené řady PRO. Tentokrát v ní najdete 14 vysoce pigmentovaných odstínů inspirovaných pouští – jemné nahé a pískové tóny a výrazné žluté a růžové barvy v kombinaci se zemitými hnědými nuancemi i zlatou. Stačí tak popustit uzdu své fantazie a vytvořit širokou škálu různých looku, které vám rozhodně vystačí nejen celý podzim a zimu.

Takže: Sbohem a čau jednoduchému nude líčení! Novinky Catrice jsou tady!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail