Domů / Novinky / Mystery Beauty Box od essence je tu!
Výrobci
Odběr novinek

Mystery Beauty Box od essence je tu!

Mystery Beauty Box od essence je tu!  - KupKosmetiku.cz    Beauty mňaminy za delikatesní ceny!

Oblíbená značka dekorativní kosmetiky essence pro nás přichystala šťavnatou novinku. Přichází Mystery Box! Stylová krabička překypující tajnými beauty vychytávkami od essence. Pokud se chcete rozmazlit a ráda obdarováváte sama sebe, velkou výhodu Mystery Boxu je, že je plný překvapení – předem totiž nevíte, jaké konkrétní produkty na vás v Mystery Boxu čekají. Ale nebojte se, zajíce v pytli určitě nekupujete.  Výběru produktů je opravdu pečlivě namixovaný a v boxu na Vás vykoukne nejedno milé překvapení. Tedy ne jedno, ale rovnou deset nebo dvacet malých radostí! Laky na nehty, korektory, štětce, řasenky, rtěnky, paletky – bude z čeho vybírat!

 

Kdo dřív přijde, ten dřív…

… ušetří! A jelikož essence říká NE testování na zvířatech a ANO kvalitě za dostupnou cenu, naše Mystery Beauty Boxy jsou za hubičku a máme je rovnou ve dvou nadupaných verzích:

 

10 kouzelných kosmetických vychytávek za 199 Kč

20 nejkouzelnějších líčidel za bezkonkurenčních 299 Kč

 

Balicí papír netřeba!

Krabička sama o sobě je skvělý objekt a pokud zamýšlíte dát někomu essence mystery box jako dárek nemusíte si lámat hlavu s balením. Ať už chcete obdarovat sebe nebo své blízké, Mystery Beauty Box koupíte na našem e-shopu. S jeho širokým výběrem kvalitních beauty produktů v trendy odstínech budete vypadat báječně a stejně tak se bude cítit i Vaše pokožka.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail