Domů / Novinky / Můj život a práce v karanténě: Karolína OK Make Up
Odběr novinek

Můj život a práce v karanténě: Karolína OK Make Up

Můj život a práce v karanténě: Karolína OK Make Up  - KupKosmetiku.cz    V životě se snažím žít tím, co je tady a teď

Jak vypadá váš den v karanté?

Protože pracuji z domova i mimo karanténu, moc se toho pro mě z pracovního hlediska nemění. Po snídani sednu k počítači, fotím fotky nebo natáčím video a potom se vrhnu na vaření oběda. V karanténě vařím víc, protože mám doma manžela. Snažím se vařit jednoduše ale zdravě, ale zabere to poměrně dost času. Nejčastěji jsou to těstoviny, rýže, salát nebo polévka. Odpoledne upravuji fotky, stříhám video, připravuji článek nebo dělám obdobné věci do práce. Externě pomáhám s marketingem v několika firmách. Občas se to protáhne až do večera. Když je času více, čtu si knížku, koukáme na seriál nebo si jdeme zaběhat po tmě, kdy v lese nikdo není.

 

Co vám chybí nejvíc? Jak celou situaci nesete?

Nejvíce mi chybí kontakt s kamarády a rodinou a pobyt v přírodě. V době sociálních sítích a telefonu je to ale jednodušší, snažím se blízkým pravidelně psát nebo volat. Bydlíme v Praze v bytě, takže mi i hodně chybí zahrada nebo výlety do přírody. Ven sice chodíme, ale ne tolik, jak jsme zvyklí.

 

Jakým způsobem ovlivnila karanténa váš soukromý život a vaši práci?

Trávíme víc času doma, tolik necestujeme za rodinami, víc vařím (a peču) a oba pracujeme jen z domova. Skloubit naší práci sice není jednoduché ale snažíme se. Tím, že nikam nechodíme mám pocit, že mám na práci víc času a mohu se věnovat věcem, které jsem na blogu odkládala. Na mých sítích ani na blogu se k momentální situaci moc nevyjadřuji. Myslím si, že se o tom mluví všude hodně a mojí parketou je přeci jen kosmetika. Jediné, co se změnilo jsou schůzky skrze mojí další práci, ty probíhají přes Skype nebo po telefonu.

 

Je něco, co jste si během karantény uvědomila, co si ponesete do budoucna jako nějaký vnitřní posun?

Myslím si, že životní hodnoty mám nastavené správně už od té doby co mi zjistili ve 12 letech cukrovku a když mi zemřel tatínek. Nejdůležitější je pro mě zdraví a rodina. V životě se snažím žít tím, co je tady a teď a zbytečně se netrápit tím, co bude nebo co by mohlo být. Rodina a čas strávený společně je pro mě vším a uvědomuji si, že život je dar, což spousta lidí okolo mě nevidí stejně a je to obrovská škoda. Spíše jsem si tyto věci tedy připomněla než uvědomila.

 

Veškeré beauty služby jsou nyní nedostupné, stejně jako fitka ad. Musíme vzít péči v mnoha ohledech do vlastních rukou – máte nějaký horký typ pro domácí spa a údržbu?

Do fitka chodíme mimo karanténu moc rádi, takže teď častěji běháme. A co se týká kosmetiky, momentálně nedám dopustit na hydrataci a hydratační masky. Moc ráda mám třeba hydratační masku na ruce od značky Lirene.

 

Jeden vzkaz, který byste ráda poslala do světa:

Užívejte si to, co je tady a teď. Ať už je to hezké počasí, dobrý oběd, rozkvetlá kytička nebo hezká knížka.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail