Domů / Novinky / Můj život a práce v karanténě: FLABGEE
Výrobci
Odběr novinek

Můj život a práce v karanténě: FLABGEE

Můj život a práce v karanténě: FLABGEE  - KupKosmetiku.cz    Činorodá blondýnka Flabgee bere „koronázniny“ s vyrovnaným nadhledem

Jak vypadá váš den v karanténě?

Jindy je moje práce poměrně rozmanitá a každý den je jiný, ale v karanténě jsou v podstatě všechny dny skoro stejné. Cca 6 hodin denně strávím na počítači, nebo focením a natáčením. Oproti dřívějšku mám dost volného času, který většinou věnuju tvoření. Šiju roušky, vyrábím náušnice z korálků a dokonce jsem se rozhodla naučit vyšívat. Každý večer si zacvičím jógu, pak si dám podle chuti kratší, či delší meditaci, povečeřím s manželem u nějakého oblíbeného seriálu a jdu si číst.

 

Co vám chybí nejvíc a jak snášíte izolaci?

Já nejsem úplně společenský typ. Jsem ráda sama a sobotní večery raději trávím v županu na gauči, než ve víru tance na parketě. Nedá se tedy říct, že by mi chyběla nějaká velká společnost a chození mezi lidi, ale čím je karanténa delší, tím víc mi chybí moji nejbližší, rodina a kamarádi. Sice si voláme a s kamarádkama pořádáme skype cally, ale není to ono.

 

Jakým způsobem ovlivnila karanténa váš soukromý život?

Asi jako všechny ostatní. Nevidím své blízké, nemůžu si s manželem zajít na večeři, zrušená letní dovolená atd. Možná máme ale u nás oproti ostatním výhodu v tom, že jsme i před karanténou pracovali s manželem oba dva z domova. Jsme na to zvyklí, máme oddělené pracovny a zaběhlé rituály, takže nám ponorka moc nehrozí.

 

A jakým ovlivnila vaši práci?

Je to trochu jiné, ale zas né moc. Nabídky na spolupráce odrážejí situace ve firmách, zavřené prodejny, které zachraňují eshopy atd. Nabídky jsou trochu jiného rázu a je jich méně. Komunikace s fanoušky je intenzivnější, ale lepší řekla bych. Lidé jsou více na sociálních sítích a cítím, že drží pospolu a jsou na sebe hodnější. Obsah se taky proměnil. Točím hodně vlogy a hledat zajímavý obsah je trochu těžší, něž normálně, když se vše odehrává stále v jednom bytě ve dvou lidech. Ale snažím se a podle ohlasů diváků se to snad daří.

 

Je něco, co jste si během karantény uvědomila, co si ponesete do budoucna jako nějaký vnitřní posun?

Určitě vděk za všechno, co mám, za svojí práci, rodinu a svůj život. V běhu to člověk neocení a bere to někdy jako samozřejmost. Teď mám příležitost se zastavit, trávím hodně času sama se sebou a tohle si uvědomuju.

 

Veškeré beauty služby jsou nyní nedostupné, stejně jako fitka ad. Musíme vzít péči v mnoha ohledech do vlastních rukou – máte nějaký horký typ pro domácí spa a údržbu?

Místo fitka cvičím každý den jógu. Je to pohyb, při kterém si navíc srovnáte hlavu a pomůže vám odstanit negativní myšlenky. Z kosmetiky aktuálně nejvíc používám pleťové masky. Ty si dávám obden. Skvělá je třeba maska od Australian Bodycare

 

Jeden vzkaz, který byste ráda poslala do světa:

Opatrujte se, dávejte na sebe pozor, ale nepanikařte a zachovejte klidnou mysl. Všechno zlé je pro něco dobré. Najděte to své dobré a využijte ho na maximum.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail