Domů / Novinky / Marika Šoposká: Stardance je výzva
Výrobci
Odběr novinek

Marika Šoposká: Stardance je výzva

Marika Šoposká: Stardance je výzva - KupKosmetiku.cz   

Jak se v této době jako herečka a zároveň maminka dvou malých chlapců máte?
Děkuji za optání, mám se, ťuk ťuk ťuk, moc hezky. Nemám teď tolik práce, takže si užívám čas s dětmi. Ale musím se přiznat, že mi moc chybí divadlo a vše okolo něj, takže doufám, že pandemii už to trochu přestane bavit a nechá nás zase žít. Bohužel mám kolem sebe spoustu lidí z nejen našeho oboru, pro které tohle nejsou jednoduché časy a to je mi samozřejmě moc líto.

Děti občas generují velmi legrační situace či hlášky bez ohledu na dobu. Kdy jste se s kluky nejvíce nasmála?

Tak můj starší syn mě baví pořád nějakýma hláškama. A začíná si ze mě dělat srandu tím, že mě paroduje, když mě vidí v televizi. Já mu třeba naprosto vážně něco vysvětluju a on na mě dělá: ,,Ale to víš, že jo, ty naše Bibinko…’’ A ten mladší mě nejvíc rozesmívá svojí roztomilostí.

Nedávno jste byla s dětmi u moře. Cestu jste plánovali nebo šlo o spontánní rozhodnutí?

Byli jsme teď měsíc s kamarády na Kanárských ostrovech. Dovolenou jsme plánovali, protože mi končilo natáčení a chtěli jsme si odpočinout a ohřát se. Bylo to krásné a vnímám to jako dobré rozhodnutí, protože jsme tam strávili opravdu krásný čas a při mojí práci si většinou nemůžu dovolit být někde takhle dlouho. Mladší Vincent si strašně oblíbil písek a oceán a starší Benedikt se začal učit surfovat. Jediné, co je trochu komplikované je samozřejmě cesta. Pět hodin je maximum, co je Vincent schopný přežít v letadle. Je mu rok a půl, takže chce pořád chodit. Ale díky skvělým a tolerantním spolucestujícím a letuškám jsme to nějak zvládli.

Již téměř rok jste ambasadorkou kosmetiky sebamed, můžete shrnout zkušenosti s touto kosmetikou?

Nejen, že s ní mám ve všech směrech zkušenosti pozitivní, ale je to pro mě opravdu i kus nostalgie a vzpomínek. Kupovala jsem si sebamed Baby už na své první miminko a vždy s ním byla maximálně spokojená. Od krémíčku na opruzeniny, ubrousky až po veškerou mycí kosmetiku. Pěnu, šampon, sprchové mýdlo…My máme na vaně snad opravdu vše. Ale je pravda, že až když jsem začala se sebamedem spolupracovat, objevila jsem i další věci pro dospělé a pánskou řadu pro manžela. Ten už svůj pánský sprcháč a kuličku nedá z ruky. No a moje číslo jedna je samozřejmě sérum z řady Pro!, mám moc ráda všechny deodoranty a když mám období, kdy mám více suchou pleť, využívám i řadu Urea.

 

Udržujete se nějak tzv „v kondici“?

Haha, dobrá otázka. Ještě pře 14ti dny bych musela popravdě napsat, že ne. Ale teď jsem zrovna začala cvičit s trenérkou, abych se dostala zpátky do kondice a vrátily se mi moje svaly, které mě po dvou porodech opustily. Tak snad už brzy je budu mít zpět zase na svém místě.

 

Jaké jsou Vaše plány do budoucna? Rýsuje se něco zajímavého?

Půl roku v kuse jsem teď točila seriál, který skončil a teď mě čeká zasloužené volno. No a v létě mi začíná příprava na taneční soutěž Stardance, na kterou se moc těšim, ale zároveň taky asi zemřu strachy.

Ale je to výzva a ta se musí přijmout.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail