Domů / Novinky / Kosmetický adventní kalendář od essence?
Odběr novinek

Kosmetický adventní kalendář od essence?

Kosmetický adventní kalendář od essence? - KupKosmetiku.cz    Krásný design, skvělé produkty a bezkonkurenční cena!

Čekání na Štědrý den si stejně jako minulý rok můžete zpříjemnit kosmetickým adventním kalendářem spread the magic!, který připravila značka essence. Ta opět potvrdila, že je nejprodávanějším brandem v oblasti dekorativní kosmetiky v Česku právem. Loňský adventní kalendář essence slavil velký úspěch a ten letošní je vymazlený k velké radosti všech milovnic beauty snad ještě víc. Obsahuje 24 rozkošných krabiček nabitých plnohodnotnými produkty - tedy žádná šidítka v podobě pouhých vzorečků a miniatur! Letošní adventní kalendář se opravdu povedl i z hlediska designu. Krabice má nezvyklý tvar šestiúhelníku, který kopíruje obrysy ruského kola v zasněžené městské krajině a vnese pravou atmosféru vánočních trhů do každé poličky!

 

Laky, tužky, rtěnky…Ooops! 

Jste nedočkavé a zajímá Vás, co se v adventním kalendáři ukrývá? Abychom Vás přesvědčili, že poměr cena/výkon je v tomto případě opravdu nepřekonatelný, nastíníme pár produktů, které se v kalendáři schovávají. O ta největší překvapení vás ale samozřejmě nechceme připravit…

Třpytky patří k Vánocům asi jako zmrzlina k létu. Kdy jindy je na ně ten pravý čas než o Vánocích? A právě proto třpytivé produkty v kosmetickém adventním kalendáři od essence rozhodně nechybí! Co byste řekli třeba třpytivému laku na nehty?

 

Není všechno zlato, co se třpytí…

Radost budou mít i milovníci rtěnek a tužek na rty.  Essence nezapomněla ani na oči, a tak se můžete těšit na řasenku a možná také nějakou paletku s očními stíny… A co takhle tužka na obočí, líbila by se vám? Nechte se překvapit!

Ruské kolo (štěstí) kosmetického dekorativního kalendáře od essence se však netočí jen kolem dekorativní kosmetiky. Těšit se můžete i na nějaké beauty pomocníky nebo produkty. Možná se v kalendáři objeví i nějaký malý módní doplněk…

Pokud chcete obdarovat sebe nebo své blízké, essence adventní kalendář spread the magic! najdete na našem e-shopu, kde jej z pohodlí domova můžete zakoupit. Co se vám může také líbit je jeho příznivá cena. 24 produktů za cenu 619 Kč se opravdu vyplatí!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail