Domů / Novinky / @fitnessevisek a sebamed Baby
Výrobci
Odběr novinek

@fitnessevisek a sebamed Baby

@fitnessevisek a sebamed Baby - KupKosmetiku.cz    Příjemná blondýnka s vypracovaným tělem a pozitivní energií nám dala tipy na správnou dětskou kosmetiku. Tohle není rozhovor, ale spíš příjemný pokec.

Na instagramu inspirujete hodně žen – nejen ke cvičení a k tomu, aby na sobě makaly, ale i k tomu, aby přijmuly samy sebe. Jaký byl váš osobní vývoj v tomto směru?

V mládí a dospívání jsem nebyla člověkem, který by zrovna oplýval sebevědomím. Bohužel jsem si i ve škole pravidelně vyslechla nehezké narážky na mou velmi štíhlou postavu a to mi na vnímání sebe sama nepřidalo. Díky sportu se mé tělo začalo měnit a myslím si, že nejen díky výsledkům, ale i díky pravidelným tréninkům a pocitu, že na sobě dlouhodobě pracuju, jsem samu sebe začala vnímat lépe a cítila se ve svém těle fajn. 

 

Sportovala jste od mala nebo láska ke cvičení přišla až časem? Jaké sporty jste případně dělala?

Ke sportu jsem se dostala na prvním stupni základní školy, přes komerční aerobic jsem se po čase dostala k tomu sportovnímu a v týmových soutěžích se umísťovala často na stupních vítězů :-) Tam jsem se také poprvé seznámila s posilovnou. Během studií na vysoké škole jsem přesedlala na squash, mimo to mám moc ráda lyže nebo inline brusle. Spoustu let jsem byla instruktorkou funkčních skupinových tréninků a TRX, teď mám víc než rok pauzu, nejen kvůli zavřeným fitkům, ale samozřejmě hlavně kvůli tomu, že se chci maximálně věnovat své dcerce Sofince. Ve finále se to vlastně příhodně sešlo, poslední rok bych toho odtrénovat moc nemohla.

 

Je nějaký sport, který Vás nebaví nebo Vám vyloženě nejde?

Před pár lety jsem na dovolené zkusila tenis a nedopadlo to vůbec dobře. Bylo to ale hlavně díky mé squashové minulosti. Je tam potřeba jiný způsob úderu a já tam pořád cpala ten squashový, takže míčky lítaly všude možně, některé se dodnes nenašli :-D 

 

Kdy vlastně nastal přelom z cvičící slečny k fitness influencerce? 

Nikdy nebyl můj cíl stát se influencerkou, doteď se tak nevnímám a určitě nenazývám. Na druhou stranu jsem určitě moc ráda, když svým přístupem a příspěvky pozitivně ovlivním spoustu lidí! O tom to vlastně bylo od začátku – chtěla jsem motivovat a inspirovat ostatní, aby byl jejich život aktivnější, zdravější, prostě šťastnější. 

 

Momentálně jste s celou rodinkou v Marbelle, předtím jste trávili několik týdnů na Mallorce. Cesty jste plánovali nebo šlo o spontánní rozhodnutí?

My milujeme cestování, poznávání nových míst a nechtěli jsme s tím přestat ani teď, když se narodila Sofinka a cestování je kvůli pandemii o něco složitější. Neztotožňuju se s názorem, že když je dítě malé, nemá cenu cestovat, protože si stejně nebude nic pamatovat. Jednak na novém místě Sofí vždy ožije a nasává spoustu nových podmětů, jednak se tím upřímně rozbije stereotyp i mně a to považuju z dlouhodobého hlediska za neméně důležité.

 

Situace v lockdownu byla velmi vyhrocená. Zaznamenala jste i nějaké hejty ve smyslu, že si jezdíte po světě, když většina nemohla ani do jiného okresu?

Přijde mi, že zrovna já mám velmi inteligentní a milé sledující. Takže jsem negativních reakcí na cestování zaznamenala opravdu minimum a těm manžel říká „statistická chyba“… dětský šampón

 

Můžete shrnout své zkušenosti s kosmetikou sebamed? Které produkty vám vyhovují a které byste doporučila?

Po narození Sofinky mi chvíli trvalo, než jsem našla tu správnou kosmetiku. Jakmile jsem vyzkoušela modrou řadu sebamed Baby, zůstala jsem ji věrná a nic jiného už nepoužívám. Na denní bázi používáme i mycí pěnu, po koupání tělové mléko a pleťový krém. Jako ochranu proti slunečním paprskům určitě doporučuji dětský opalovací krém s faktorem 50.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail