Domů / Novinky / Dokonalý make-up i v horkých dnech? Jde to!
Výrobci
Odběr novinek

Dokonalý make-up i v horkých dnech? Jde to!

Dokonalý make-up i v horkých dnech? Jde  to! - KupKosmetiku.cz    Taky v posledních dnech jen co vykročíte z dveří domu, jste orosená a máte pocit, že z vašeho make-upu nezůstalo na tváři nic? Určitě nejste sama. A co teprve když se rozhodnete jít do fitka, nebo zaběhat do parku a chcete u toho vypadat dobře? Zní to nereálně, avšak se správným líčením a s vhodnými produkty nebude problém toho dosáhnout. Všechny se přece chceme líbit.

Je skvělý pocit, když víme, že řasenka drží tam, kde má, pleť se nám neleskne na míle daleko a nemusíme se natáčet do každé výlohy, abychom kontrolovaly, jestli vypadáme dobře. V takové situaci jsme mnohdy sebevědomější a více v pohodě. Proč si tedy k větší sebedůvěře nepomoct líčením?

Pěkně od základu

Abychom dosáhly looku, který bude odolný vůči potu, vodě nebo celodennímu stresu, musíme začít pěkně od základu. Před každým líčením naneste podkladovou bází. Je to jádro celého úspěchu. Gym proof primer od essence navíc zakryje nerovnosti pleti, viditelně redukuje póry a pleť bude připravená na make-up nebo krycí krém.

Make-up nebo krycí krém?

Věčné dilema. Pokud pleť nechcete příliš zatěžovat a bude vám stačit sjednocení tónu pleti, sáhněte po denním krému. Pleť tak bude více dýchat a působit svěžím dojmem. Krycí denní krém z řady „you better work“ je vodě i potu odolný a dostupný ve dvou odstínech. Díky UV filtru navíc ochrání pleť před vnějšími vlivy. Pokud přece jen budete potřebovat zamaskovat nějakou nedokonalost, se kterou si krycí krém neporadí, pomůže paletka korektorů ze stejné kolekce, která obsahuje 8 voděodolných odstínů. Abyste prodloužily výdrž make-upu nebo krycího krému, zafixujte pleť pudrem. Skvělý je transparentní fixační pudr s matujícím efektem, který se přizpůsobí tónu pleti.

Řekněte to očima

V létě u vody nebo při sportu to s líčením nechceme moc přehánět a tak mnohdy stačí oči zvýraznit řasenkou. Chcete řasy prodloužit, nebo jim dodat objem a natočit? Pro obě varianty jsou tady voděodolná řasenka, která díky speciální formuli nezklame ani při aktivním životním stylu. Po celém dni v práci nebo ve škole, po odpoledním náročném tréninku, řasenka bude stále tam, kde má – na řasách!

Nepodcenit finiš!

Díváte se na všechny kolem sebe a stále se divíte, že i po celém dni mají dokonalý make-up a nelesknou se? Možná používají fixační sprej. Je to takový malý zázrak, který pomáhá udržet konturovací textury a korektory na místě po celý den. Fixační sprej z řady „you better work“ je vyrobený pro aktivní život a má navíc matující efekt.

Po náročném dni v práci, ve škole, u vody nebo po tréninku je důležité pleť důkladně odlíčit, aby stále mohla dýchat. Nezapomínejte pleť také řádně hydratovat, vrátí vám to.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail