Domů / Novinky / Disney + Catrice = nová limitka!
Výrobci
Odběr novinek

Disney + Catrice = nová limitka!

Disney + Catrice = nová limitka!  - KupKosmetiku.cz    Na kreslené ikony nezapomněla ani Catrice!

Studio Walt Disney je v poslední době oblíbenější než kdy dříve, produkuje jeden velkofilm za druhým a jeho nejznámější postavička Mickey Mouse oslavil v roce 2018 už 90. výročí! Při této příležitosti se motivy Mickeyho Mouse i jeho kamarádek Minnie Mouse a Daisy Duck objevily na předních světových molech. Pozadu nezůstala ani oblíbená značka dekorativní kosmetiky Catrice, která nachystala zbrusu novou limitku, ve které hlavní roli hrají nejznámější kreslené kamarádky Minnie & Daisy. Co v této zbrusu nové kolekci najdete?

Tým Minnie nebo tým Daisy?

Co by to bylo za limitku bez paletky očních stínů – tady jsou dokonce dvě! Každá obsahuje devět dokonale pigmentovaných stínů a její přebal je ozdoben kreslenou postavičkou. Vyberete si roztomilou Minnie s jemnými nude a červenými tóny nebo odvážnou Daisy s odstíny růžové a fialové? V paletce nechybí ani zrcátko, se kterým si zkontrolujete svůj look kdekoliv a kdykoliv.

Manikúra nejen na cesty

Tohle musíte mít! Super roztomilé mini laky na nehty s obrázky Minnie a Daisy přicházejí v módních odstínech od nahé k červené a s paletkou očních stínů vytváří nerozlučné kombo. V edici najdete šest laků na nehty s perfektním gelovým lesk. Pozor, vydrží až sedm dní!

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail