Domů / Novinky / Compeed na opary funguje i pod rouškou!
Výrobci
Odběr novinek

Compeed na opary funguje i pod rouškou!

Compeed  na opary funguje i pod rouškou!   - KupKosmetiku.cz    Nevěříte? Vyzkoušejte ho nyní zdarma!

Opar neboli herpes je nepříjemným společníkem řady z nás. Navíc zbavit se ho natrvalo bohužel nejde. V případě, že jste opar někdy měli, víte, že jeho virus po vyléčení zůstává v těle skrytý a může se kdykoli projevit znovu. Spouštěčem bývá oslabená imunita, stres, nachlazení či kombinace všeho dohromady. Není proto divu, že nyní pan Herpes Simplex atakuje naše obličeje a rty s nebývalou urputností znovu - navíc pod rouškou.

 

Co s tím?

Vhodnou možností léčby oparu je náplast na opar Compeed. „Opar se přelepí náplastí, tím se pod ní schová a nemusíte tak řešit neustálou kontrolu oparu jako při léčbě krémem,“ svěřuje se naše sexy kolegyně Anička, která na opary trpí. Ve firmě má na starosti například Instagram značek Real Techniques nebo Blistex a opar ji vadí jak zdravotně, tak esteticky. Asi jako všem. Anička vyzkoušela kde co, ale po té, co otestovala náplasti z našeho e-shopu, nedá na Compeed dopustit. „Náplast v porovnání s krémem na opar nejen léčí, ale také chrání a kryje. Při nošení roušky se mi krém z oparu stíral a jeho léčba tak byla delší,“ vysvětluje Anička. Jelikož pracuje i s dekorativní kosmetikou, velmi ocenila, že na náplast může nanést make-up či rtěnku. Stejně jako v případě praktického plastového pouzdra se zrcátkem, v kterém jsou náplasti uloženy, jde ale jen o příjemný benefit. Hlavní výhody náplastí na opary Compeed jsou jednoznačně v tom, že se tak často nedotýkáte rtů a rána se lépe hojí. Náplast na rozdíl od krému navíc zabraňuje přenosu oparu.

Opar na puse bývá nepříjemný během jídla a pití, kdy se rty natahují a rána může prasknout. Náplast ránu zacelí a sníží pnutí rtu. „Kulatá a průhledná náplast by se na oparu měla měnit každých 8 hodin, dokud opar není vyléčený. Ale s Compeedem to netrvalo dlouho,“ uzavírá nadšená Anička.

Co z toho plyne? Produkty, které prodáváme, máme vyzkoušené a věříme jim. Víme, že opar je opravdu nepříjemná věc a Compeed není úplně nejlevnější - ale opravdu funguje! Navíc je v balení 15 náplastí!:-).

 

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail