Domů / Děti / Mytí
Novinka CHILDS FARM Sleep Gift Set
[+] zvětšit

CHILDS FARM Sleep Gift Set

Kód: CHF947202 EAN: 5060447947202
Podporuje klidnější spánek
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 445 Kč bez DPH
Cena s DPH: 539 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 539 Kč s DPH/ks)
 
CHILDS FARM Sleep Gift Set

SlumberTimeTM je řada, která pomáhá ke klidnému nočnímu spánku a zároveň vyživuje pokožku miminkům i jejich rodičům.  Jedná se o tří krokovou rutinu před spaním využívající jedinečné směsi vůní pomocí technologie DreamScentzTM, která podporuje klidnější noční spánek a pomáhá rychleji usnout a déle spát.

Tento set obsahuje Koupelovou pěnu, Zklidňující tělové mléko a Sprej na polštář. 

Koupelová pěna, 250 ml:

Tato jemná koupelová pěna s levandulí a měsíčním mlékem obsahuje přírodní složky, které jsou ideální pro citlivou pokožku. Dlouhotrvající bublinky jsou jemné, pokožku čistí a zanechávají ji hydratovanou. Inovativní receptura poskytuje klinicky ověřenou 12hodinovou hydrataci a zanechává pokožku vašeho děťátka vyživenou.

Zklidňující tělové mléko, 150 ml:

Toto jedinečné zklidňující tělové mléko je bohaté na bambucké máslo, které se na pokožce přeměňuje v olej a je tak ideální pro dětskou masáž. Inovativní přírodní receptura je velmi jemná k citlivé dětské pokožce, poskytuje klinicky ověřenou 24hodinovou hydrataci a zanechává pokožku vašeho děťátka vyživenou a zklidněnou. 

Sprej na polštář, 100 ml:

Tento kouzelný sprej na polštář s levandulí a měsíčním mlékem byl vytvořen tak, aby po aplikaci na lůžkoviny napomáhal poklidnému nočnímu spánku. Vhodný pro miminka od 6 měsíců.

Produkty jsou schválené dermatology i pediatry a nesou označení vegan a cruelty free.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail