Domů / Vůně / Deodoranty

BEN&ANNA deo krém LOVE ME, 40 g

Kód: BEN223357 EAN: 4260491223357
Květinová vůně
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 149 Kč bez DPH
Cena s DPH: 180 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 180 Kč s DPH/ks)
 
BEN&ANNA deo krém LOVE ME, 40 g

Ponořte se do nebeské vůně s naším revolučním deodorantem PolyPotato – Love Me! Jako první zaujme nejen svou květinovou, exotickou vůní, ale také inovativním, ekologicky šetrným obalem vyrobeným z bramborového škrobu, který je zcela kompostovatelný.

Spolehlivě chrání před zápachem a to až 48 hodin díky jedlé sodě

Kompostovatelné obaly vyrobené z bramborového škrobu POLYPOTATO®

Bez hliníkových solí

Není mastný ani lepivý

Krémová receptura – žádné drobení

Bez PEG, parabenů a ftalátů

100% veganské a bez lepku

Certifikovaná přírodní kosmetika

Podporuje čištění oceánů

 

Opojná vůně Love Me okouzlí vaše smysly. Jedinečné složení obsahuje pouze velmi jemně mletou jedlou sodu, která přirozeně redukuje choroboplodné zárodky a bakterie a účinně zabraňuje tvorbě zápachu. Tato přirozená účinnost zajišťuje, že jste spolehlivě chráněni před nepříjemnými pachy. Love Me se vyznačuje nejen svou účinností, ale také lehkou, krémovou texturou, která se vstřebává bez zanechání zbytků. Výživné bambucké máslo a cenné rostlinné oleje hýčkají pokožku podpaží jemnou, krémovou konzistencí, která není mastná ani lepkavá.

Zvláštnost Love Me spočívá nejen v jeho receptuře, ale také v průlomovém balení vyrobeném z bramborového škrobu. Tato inovativní světová novinka je zcela kompostovatelná a nabízí alternativu konvenčních deodorantů bez plastů. Tím vysílá jasný signál pro větší udržitelnost. Milujte životní prostředí, milujte sami sebe – spolehněte se nyní na přírodní deodorant, který nejen funguje, ale také přispívá k udržitelné budoucnosti.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail