Domů / Vlasy

Batiste Tropical, 350 ml

Kód: BA535967 EAN: 5010724535967
Suchý šampon s kokosovou vůní
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 178 Kč bez DPH
Cena s DPH: 215 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 215 Kč s DPH/ks)
 
Batiste Tropical, 350 ml

Suchý šampon s exotickou kokosovou vůní

Suchý šampon Batiste je ideální pro použití mezi jednotlivými mytími. Vlasům poskytne rychlé oživení, odstraní nadbytečnou mastnotu a dodá na textuře a objemu. S Batiste získáte pocit čistých a svěžích vlasů, a to okamžitě bez použití vody.

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím nádobku důkladně protřepejte. Suchý šampony Batiste nastříkejte ke kořínkům jednotlivých pramenů ve vzdálenosti přibližně 30 cm. Poté šampon prsty promasírujte mezi vlasy a následně můžete vyčesat hřebenem a upravit jako obvykle.

UPOZORNĚNÍ: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte, nevhazujte do ohně. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nenanášejte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Nevhodné pro použití na intimní místa. Používejte pouze tak, jak je uvedeno v návodu. Záměrné špatné používání, úmyslné koncentrování a vdechnutí obsahu nádobky může být škodlivé nebo smrtelné. 

SLOŽENÍ: Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Coumarin, Distearyldionium Chloride, Cetrimonium Chloride

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail