Domů / Značky / Sanctuary Spa / Dárkové sety

Sanctuary Spa Čas na koupel set, 3 ks

Kód: SPA001754 EAN: 5031550001754
Pro jemnou a hydratovanou pokožku
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 437 Kč bez DPH
Cena s DPH: 529 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 529 Kč s DPH/ks)
 
Sanctuary Spa Čas na koupel set, 3 ks

Čas na koupel set s vůní jasmínu, grapefruitu a vanilky obsahuje pěnu do koupele, krém na ruce a máslo s perlami. 

PĚNA DO KOUPELE SC 250 ML

Pěna do koupele s vůní jasmínu, grapefruitu a vanilky pro uklidnění smyslů. Směs baobabového oleje a vitamínu E zanechá vaši pokožku zjemněnou a hydratovanou.

Použití: Nalijte pod tekoucí vodu a užijte si bublinkovou koupel. Upozornění: Nepoužívejte na obličej. V případě zasažení, ihned vypláchněte teplou vodou.

KRÉM NA RUCE SC 30 ML

Vyživující krém na ruce s vůní jasmínu, grapefruitu a vanilky, který se rychle vstřebá, hydratuje suchou pokožku a nezanechává pocit mastnoty. Směs bambuckého másla a mandlového oleje je a zanechává pokožku hydratovanou a sametově hebkou na dotek.

Použití: Vymáčkněte malé množství do dlaní a vmasírujte do pokožky. Upozornění: Nepoužívejte na obličej. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení očí, ihned vypláchněte vodou.

 

TĚLOVÉ MÁSLO S PERLAMI 150 ML

Bohatá směs vyživujícího bambuckého másla a perel Marockého arganového oleje se snadno vstřebává do pokožky a intenzivně ji hydratuje. Vůně jasmínu, grapefruitu a vanilky uklidňuje tělo i mysl. Marocký arganový olej – zklidňuje a zjemňuje pokožku bez pocitů suchosti nebo napjatosti. Bambucké máslo – užitečné pro posílení pokožky a pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy. 92 % ingrediencí přírodního původu.

Použití: Jemně vmasírujte do pokožky. Upozornění: Nepoužívejte na obličej. V případě zasažení, ihned vypláchněte teplou vodou.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail