Domů / Značky / Rilastil

RILASTIN D-CLAR DENNÍ DEPIGMENTAČNÍ KRÉM , 40 ml

Kód: RLS857939 EAN: 8050444857939
Vhodný pro mdlou a nerovnoměrnou pleť
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 595 Kč bez DPH
Cena s DPH: 720 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 720 Kč s DPH/ks)
 
RILASTIN D-CLAR DENNÍ DEPIGMENTAČNÍ KRÉM , 40 ml

Denní depigmentační krém vhodný pro ošetření proti skvrnám. Snižuje výskyt hyperchromie, slunečních skvrn, melasmy, hyperpigmentace vyvolanou léky nebo zánětem (akné) a díky vyhlazovacímu účinku je vhodný pro mdlou a nerovnoměrnou pleť. Vhodný pro všechny typy pleti, zejména ty nejcitlivější. Obsahuje hydroxy-esveratrol zajišťující depigmentační účinky a vyrovnání pleti, Clari-tech komplex pro jasnou, rovnoměrnou pleť a redukci tmavých skvrn, Vitamín E a Gamma Oryzanol k ochraně pokožky před oxidačním poškozením a prevenci hyperpigmentace způsobené znečištěním životního prostředí a sodium DNA s kyselinou hyaluronovou, která zajistí pružnost pokožky.

Použití: Doporučujeme nanést nejprve D-Clar koncentrovaný mikropeeling a D-Clar kapky na depigmentaci. Pouze pro vnější použití. Zabraňte přímému kontaktu s očima. Pokud produkt vnikne do očí, opláchněte vodou. Uchovávejte uzavřené a chraňte před teplem.

Klinické testované. Testované na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť. Bezbarvé, bez pšeničných derivátů, hypoalergenní a nekomedogenní.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail