Domů / Značky / Rilastil

RILASTIL D-CLAR KAPKY NA DEPIGMENTACI , 30 ml

Kód: RLS858547 EAN: 8050444858547
Vhodné pro nadměrně pigmentovanou kůži
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 818 Kč bez DPH
Cena s DPH: 990 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 990 Kč s DPH/ks)
 
RILASTIL D-CLAR KAPKY NA DEPIGMENTACI , 30 ml

Intenzivní šokové ošetření vhodné pro nadměrně pigmentovanou kůži, zejména skvrny od slunce, melasmu, hyperpigmentaci vyvolanou léky nebo zánětem (akné) nebo nevýraznou a nerovnoměrnou pleť.

Obsahuje látky zajišťující depigmentační šok (Hydroxy-Resveratrol a 4-Butylresorcinol), eliminaci hyperpigmentovaných buněk (AHA a lipozomální tripeptid) a Clari-tech komplex pro snížení tmavých skvrn a rozjasnění pokožky. Pro zvýšení účinnosti se doporučuje používat v kombinaci s D-Clar mikropeelingem a D-Clar denním depigmentačním krémem. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně těch nejcitlivějších.

Varování: Výrobek obsahuje alfa-hydroxykyseliny, které mohou zvýšit citlivost pokožky na slunce, sluneční lampy a zejména možnost spálení. V případě vystavení slunci použijte vhodný opalovací krém. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima, konturou očí a rty; v případě náhodného kontaktu opláchněte vodou. Nepoužívejte na kojence a děti. Uchovávejte uzavřené a chraňte před teplem.

Klinické testované. Testované na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť. Bezbarvé, bez pšeničných derivátů, hypoalergenní a nekomedogenní.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail