Domů /

POXCLIN chladivá pěna 100ml

Kód: PO572161 EAN: 8718053572161
Pox Clin chladivá pěna poskytuje rodičům relativně snadnou a přirozenou cestu, jak ulevit dětem od intenzivního svědění, které provází onemocnění. Chladivá pěna obsahuje patentovaný bioaktivní bakteriální blokátor známý jako 2QR.
Dostupnost: Zboží není na skladě
Cena bez DPH: 173 Kč bez DPH
Cena s DPH: 199 Kč s DPH , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
POXCLIN chladivá pěna 100mlRychlá úleva od svědění. Pomáhá pokožce k rychlejšímu uzdravení a předchází jizvičkám. Ošetřete své dítě pomocí přípravku PoxClin – brání infekci a podporuje hojení.

PoxClin® chladivá pěna obsahuje komplex 2QR, patentovaný bakteriální blokátor získávaný z rostliny Aloe barbedensis. 2QR zamezuje působení bakterií tím, že vytváří fyzickou bariéru mezi bakteriemi a pokožkou. Tato bariéra vytvářená prostřednictvím komplexu 2QR brání bakteriím v kolonizaci pokožky a rozvinutí bakteriální infekce. Snížením rizika infekce PoxClin® chladivá pěna podporuje přirozený proces hojení a pomáhá předcházet jizvičkám, k nimž může dojít v důsledku škrabání.

Jizvičky se mohou objevit jako následek škrábání, které je důsledkem infekce a s ní spojeným svěděním. PoxClin® chladivá pěna má navíc na pokožku okamžitý chladivý účinek. Okamžitý chladivý účinek je způsobován odpařováním pěny z pokožky, což je urychlováno složkou Laureth-9, kterou přípravek obsahuje. Ochlazení pokožky poskytuje úlevu od svědění a podráždění, což snižuje potřebu se škrábat, a zajišťuje tak prevenci dalšího možného poškození pokožky.

Návod k použití:
K ošetření větších ploch pokožky s vyrážkou neštovic aplikujte přípravek PoxClin v dostatečném množství třikrát denně anebo kdykoliv je potřeba na postiženou pokožku. Pěnu aplikujte na pokožku jemně a opatrně roztírejte. Chladivá pěna je lehká a jemná, kterou kůže rychle vstřebává.

Pro předcházení vzniku jizviček:
Čím častěji je pěna aplikována, tím je její účinnost vyšší. Pěna poskytuje úlevu od svědění a chrání pokožku, což snižuje potřebu škrábání i výskytu zánětů. Doporučujeme pěnu aplikovat předtím, než se dítě převléká nebo kdykoliv v případě potřeby.

Přípravek PoxClin obsahuje 100 ml zcela přírodní chladivé pěny. Chladivá pěna má jemnou a příjemnou vůni díky obsahu levandulového a heřmánkového extraktu.
Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail