Domů / Novinky / Můj život a práce v karanténě: Barušminky
Výrobci
Odběr novinek

Můj život a práce v karanténě: Barušminky

Můj život a práce v karanténě: Barušminky  - KupKosmetiku.cz    Jak tráví koronavirové období sympatická inluencerka a maminka Bára aka Barušminky?

Jak vypadá váš den v karanténě?

Moc se neliší od těch jiných. Vstanu, sednu k PC a pracuji, než se vzbudí syn. Dopoledne si pak hrajeme, jdeme na krátkou procházku, uvařím oběd, pak práce, odpoledne zase krátký pobyt venku a večer pak často koukám na televizi, aniž bych věděla, co tam vlastně běží nebo si vezmu knížku. Ale často jsem tak “hotová”, že radši koukám na tu televizi :D

Co vám chybí nejvíc?

Chybí mi kamarádky. Poslední dobou jsme se hodně navštěvovaly, daly si kafe nebo večer skleničku a uvařily si něco dobrého. Na to se těším snad nejvíc :)

Jakým způsobem ovlivnila karanténa váš soukromý život?

Myslím, že celkem dost, protože mám víc času přemýšlet.

Je tedy něco, co jste si během karantény uvědomila a co si ponesete do budoucna nebo vás to nějakým způsobem posune?

Že mi dost vyhovuje, když nic nemusím. Ne, to je samozřejmě vtip :) Člověk si víc uvědomuje hodnoty, na kterých mu záleží, ať je to v životě, tak ve vztazích. Takže mě izolace posune hodně, i když spíš to díky ní bude urychlení toho uvědomění..

Jak karanténa zasáhla vaši práci?  

Díky tomu, že syn nechodí do školky, nemám na práci tolik času, kolik bych chtěla, tak si třeba s YouTube dávám pauzu a doháním resty, které na mě čekaly v to do listu už delší dobu. Snažím se být aspoň trochu aktivní na IG ale co si budeme povídat, teď se moc zajímavých věcí neděje, tak to tak nechávám plynout. V rámci spoluprací  mi hodně klientů nabízí slevové kódy pro fanoušky, tak jsem ráda, že jim aspoň můžu nabídnout to. Snažím se neřešit roušky a další “problémy”, které vidíme všude.

Veškeré beauty služby jsou nyní nedostupné, stejně jako fitka ad. Musíme vzít péči v mnoha ohledech do vlastních rukou – máte nějaký horký typ pro domácí spa a údržbu ?

Jelikož máme víc než půl obličeje zakrytý rouškou, znovu jsem se po letech vrátila ke kočičím linkám, které zvýrazní oči a dost mi vyhovují tyhle nové od Catrice . A nedám dopustit na horkou vanu plnou pěny. Považuju to za nejlepší večerní relax, když syn usne.

Jeden vzkaz, který byste ráda poslala do světa?

Buďte na sebe hodní, žijte teď a tady, protože jak jsme teď zjistili, plánování nemá smysl.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail