Domů / Značky / Lirene / Make upy

LIRENE MAKE UP BASE FILLING PHOTO BOOTH, 30 ml

Kód: E631816 EAN: 5900717631816
Podkladová báze vyrovnávající tón pleti
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 140 Kč bez DPH
Cena s DPH: 169 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 169 Kč s DPH/ks)
 
LIRENE MAKE UP BASE FILLING PHOTO BOOTH, 30 ml

Omlazující báze pod make-up 3V 1 vaši pleť vyhladí, účinně skryje nedokonalosti a prodlouží výdrž make-upu až na 10 hodin! Zajistí rovnoměrný tón pleti, dokonale skryje zabarvení, nedokonalosti a prasklé kapiláry.

Revoluční základ pro základ 3 IN 1 PHOTO BEAUTY je výsledkem spojení: znalostí odborníků z naší laboratoře, nejúčinnějších ingrediencí a moderních technologií. Báze 3V 1 vaši pleť vyhladí, účinně skryje nedokonalosti a zajistí výdrž make-upu až 10 hodin!

  1. OMLAZOVACÍ ZÁKLAD PODPLNĚNÍ Jasné vyhlazení a sjednocení tónu pleti je výsledkem zpevňujících složek a jemného zeleného pigmentu. Báze dokonale skryje zabarvení, nedokonalosti a prasklé kapiláry.
  2.  PEPTID-CERAMIDOVÉ SÉRUM My zkombinovali bázi s peptidovo-ceramidovým sérem proti vráskám. To vám umožní udržet vaši pleť mladistvou každý den a účinně eliminovat známky stárnutí pleti.
  3. FIXER MAKEUPU AŽ 10H TRVÁNÍ Díky použití báze bude make-up odolnější a bude vyžadovat méně korekcí během intenzivního dne nebo večera, skvělé noci.

STIMUCOL™ aktivní peptid stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje elasticitu a reparační schopnost pokožky.

CERAPEPTIDE™ Eliminuje známky stárnutí pleti a podporuje její regeneraci.

Použití: Naneste malé množství báze na vyčištěnou pleť obličeje a rovnoměrně rozetřete. Počkejte, až se vstřebá a naneste make-up.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail