Domů / Značky / Korff / dárkové balení

KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK COLLAGEN - KRÉM 50 ml, AMPULE 7 KS+OČNÍ OKOLÍ A RTY 15 ml

Kód: KRF683647 EAN: 8050519683647
S mořským kolagenem a niacinem
Dostupnost: Skladem!
Cena bez DPH: 1.817 Kč bez DPH
Cena s DPH: 2.199 Kč s DPH , plus doprava
( Cena s DPH: 2.199 Kč s DPH/ks)
 
KORFF DÁRKOVÝ BALÍČEK COLLAGEN - KRÉM 50 ml, AMPULE 7 KS+OČNÍ OKOLÍ A RTY 15 ml

KORFF COLLAGEN KRÉM 50 ml 
Collagen krém působí proti všem viditelným známkám stárnutí pokožky. Jeho exkluzivní složení s Age Filler Complexem, složené z hydrolyzovaného mořského kolagenu a vitaminu PP, redukuje vrásky již po 7 dnech. Přináší pokožce nový tón a pevnost, rozjasní ji a udržuje ji hydratovanou. Vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer nanášejte rovnoměrnou vrstvu krému na pleť kruhovými pohyby, dokud se úplně nevstřebá.

 

KORFF COLLAGEN REGIMEN TONIFIKAČNÍ AMPULE 7 ks
Ošetření v ampulkách s účinkem proti stárnutí, indikované k tomu, aby pleť byla tónovaná a pružná.
Collagen Regimen tonizující ampulky s hydrolyzovaným mořským kolagenem a kyselinou hyaluronovou zlepšují tón pleti, pružnost a hydrataci. Vitamín C a semena jojoby udržují pokožku jasnou a snižují vrásky. Balení 7 ampulek.

Použití: Odlomte horní část lahvičky. Aplikujte ráno a/nebo večer na tvář, krk a dekolt. Pouze pro vnější použití – v případě, že se dostane produkt do očí, opláchněte je vodou. Nenechávejte produkt na přímém slunci.

 

KORFF COLLAGEN OČNÍ OKOLÍ A RTY
Oční kontura s tekutou, svěží, snadno vstřebatelnou strukturou, zvláště vhodná pro konturu očí. Obsahuje aktivní složky proti stárnutí, které zvlhčují, redukují vrásky a zvyšují tón pleti. Obzvláště vhodné pro zvládnutí kožních změn, ke kterým dochází během menopauzy: ztráta tónu a pružnosti, snížení buněčného obratu a jasu, tendence k dehydrataci pokožky.

Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na dokonale vyčištěnou a suchou konturu očí. Jemně masírujte produkt kovovým aplikátorem, dokud se úplně neabsorbuje. Pouze pro vnější použití – v případě, že se dostane produkt do očí, opláchněte je vodou. Nenechávejte produkt na přímém slunci.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail