Domů / Novinky / Den kůže se značkou Sebamed!
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

Den kůže se značkou Sebamed!

Den kůže se značkou Sebamed!  - KupKosmetiku.cz    Jako každý rok, i letos sebamed slaví Den kůže!

Ten připadá každoročně na 5.5. Tento den byl vybrán pro podobnost s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5. Značka sebamed se ke Dni kůže připojuje již po jedenácté a na oslavu tohoto data si pro své zákazníky připravuje vždy speciální nabídku. I rok 2020 tomu není výjimkou, a vy se tak můžete těšit na týden slev, který bude probíhat od 4. května do 10. května.  V tyto dny můžete na našem e-shopu Kupkosmetiku nakupovat produkty sebamed s 50% slevou. Jelikož mottem značky sebamed je: „Pouze zdravá pleť je krásná“, chceme podpořit Den kůže výhodnou nabídkou a připomenout tak důležitost správné péče o pokožku. Akce neplatí pro produkty z řady Baby sebamed a nové řady sebamed PRO.  

Zdravá pokožka má již od dětství mírně kyselé pH, proto hovoříme o kyselém ochranném plášti pokožky, který nás chrání před vlivem patogenních mikroorganismů a bakterií. Pokud dojde k narušení pláště, například používáním nevhodných mycích prostředků nebo příliš častým mytím, pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu, které je však ideálním prostředím právě pro patogenní organismy. Pokud dojde k narušení kyselého pláště pokožky používáním klasického mýdla obsahujícího alkalické složky (běžně má pH zhruba 12), trvá obnova na hodnotu pH 5,5 u zdravého jedince zhruba tři hodiny, u dětí a starších lidí je tato doba ještě delší. A čím déle tento proces trvá, tím vyšší je riziko poškození pokožky. V ohrožení jsou také lidé se sklony k atopickým ekzémům, s velmi suchou pokožkou či alergici, kteří by měli výběru mycích prostředků věnovat zvýšenou pozornost. U citlivé i normální pleti je vhodné postarat se o její hydrataci po mytí vhodným krémem, aby byl doplněn tukový filtr pokožky. Většina žen věnuje tuto péči pleti obličeje, neměli bychom však zapomínat na ruce a pokožku celého těla, především na místa se sklonem k vysušování jako jsou lokty či kolena.  

Proto mají produkty značky sebamed kyselé pH 5,5 a tím nenarušují ochranný kyselý plášť. Pokožka tak zůstává silná a plní svou základní funkci, tedy bariéry před nebezpečnými vnějšími vlivy a zůstávala krásná a bez podráždění. Sebamed nabízí produkty pro mytí i péči o pokožku včetně deodorantů, šamponů a speciální řady pro problematickou i suchou pleť. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich pleť zůstala mladá a krásná, nabízí řadu s obsahem Q10. Zkrátka portfolio, z kterého si vybere každý.

Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail