Domů / Pleť / Dermokosmetika

CLINIC WAY 1° DENNÍ KR. SPF15 proti vráskám

Kód: W570115 EAN: 5900717570115
1. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě mimických vrásek a redukuje již existující vrásky. SPF 15.
Produkt již není v prodeji
CLINIC WAY 1° DENNÍ KR. SPF15 proti vráskám1. stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+. Účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě mimických vrásek a redukuje již existující vrásky. SPF 15.

Aktivní složky:
Kyselina hyaluronová – zajišťuje správnou hydrataci pokožky tím, že na jejím povrchu vytvoří ochrannou vrstvu bránící ztrátě vody. Vzhledem ke schopnosti vázat velké množství vody udržuje potřebnou hydrataci tkání, vyplňuje prostory mezi kolagenními vlákny, a zajišťuje tak pružnost a pevnost kůže.

Revoluční REAKTIVÁTOR OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™ s unikátní transdermální doručovací TECHNOLOGIÍ LIPO-SPHERE – zabraňuje procesu stárnutí pokožky obnovením regeneračních schopností a možnosti sebeobnovy ve třech vrstvách kůže.

Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: okamžitá hydratace (96 %*) a vyhlazení (93 %*), zlepšení elasticity pokožky (86 %*), redukce mimických vrásek o 17 %*.
*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.
Buďte trendy!
Akce, slevy a novinky
přednostně na váš e-mail