Plánované a přirozené otěhotnění s Ritexem
Plánované a přirozené otěhotnění s Ritexem
Mnoho párů se v dnešní době potýká s problémy spojenými s přirozeným otěhotněním. Především ve vyspělých zemích je neplodnost častým jevem.

Aktuality

Plánované a přirozené otěhotnění s Ritexem

Víte, že běžný lubrikační gel brání otěhotnění?

 

„Mnoho párů se v dnešní době potýká s problémy spojenými s přirozeným otěhotněním. Především ve vyspělých zemích je neplodnost častým jevem, který může být způsoben vysokou míru stresu, špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu, ale i znečištěným životním prostředím.“ uvádí MuDr. Karel Petřina. Ve své gynekologické ordinaci často čelí zoufalství žen, kterým tikají biologické hodiny a miminko ne a ne přijít. Stejně jako řada jeho kolegů byl již mnohokráte svědkem utrápených scén, které následují po neúspěšné hormonální léčbě či umělém oplodnění. „Pokud lékaři u žádného z partnerů neodhalí zdravotní komplikaci, která by otěhotnění bránila, dostavují se u párů stres a výčitky. Milování se pak často stává nepříjemným. Mnoho žen v této situaci začne trápit vaginální suchost doprovázená pocitem napětí, pálení či svědění. Pravděpodobnost otěhotnění se tak ještě snižuje.“ shodují se gynekologové. Podle výzkumů pak partneři obvykle sáhnou po klasickém lubrikačním gelu. A aniž by to tušili, brání tak vysněnému založení rodiny.

 

Smrt spermiím?

 

Běžné lubrikační gely obsahují konzervační látky, které mohou většinu spermií zahubit nebo výrazně zkrátit jejich životnost. Viskozita běžného gelu negativně ovlivňuje pohyblivost spermií, pH gelu není kompatibilní s pH vagíny a pH ejakulátu. „Německá společnost Ritex se spojila s Centrem pro reproduktivní medicínu v Münsteru a společně vyvinuli Ritex Kinderwunsch lubrikant pro plánované otěhotnění. Výrobek byl podroben řadě klinických studií, které sledovaly různé aspekty napomáhající početí. Výsledky studií dokazují, že tento unikátní lubrikant podporuje optimální podmínky pro přirozené otěhotnění. Mezi jeho hlavní benefity jednoznačně patří:

 

- Úplná absence konzervačních látek díky balení na jedno použití.

- Ritex Kinderwunsch nevykazuje žádný osmotický tlak na spermie a nepoškozuje tak jejich buněčnou strukturu.

- Podporuje přirozenou pohyblivost spermií. Klinicky testovaná kompatibilita se spermiemi.

- Udržuje přirozené pH ejakulátu a cervikálního hlenu v plodných dnech ženy.

- Zároveň poskytuje dlouhodobou hydrataci a příjemný pocit při sexu.

 

Jsme rádi, že se nám povedlo uvést na trh produkt, se kterým mají „snažilky“ všude v Evropě vynikající zkušenosti. Ritex Kinderwunch je k dostání v balení, které obsahuje 8 kusů jednotlivě balených aplikátorů pro snadnou aplikaci. Každý aplikátor obsahuje 4 ml gelu, což je optimální množství pro jedno použití. Ritex Kinderwunsch je jediný lubrikační gel na vodní bázi, který podporuje přirozené otěhotnění.

 

Více na: http://www.prirozeneotehotneni.cz/